VOLEJTE NA: (+420) 602 289 847
?>
01

Farmaceutické společnosti

Jste farmaceutická společnost nebo lékárenský velkoobchod, které uvádějí na český trh léčivé přípravky nebo doplňky stravy? Potřebujete vyrobit obaly a příbalové letáky pro český trh? 

Rozumíme požadavkům SÚKL a máme referenční zakázky z vašeho odvětví. Dokážeme obaly opatřit Braillovým písmem.

02

Advokátní kanceláře a poradenské společnosti

Jako professional services firms zakládající si na perfektní sebeprezentaci u nás naleznete kvalitního a spolehlivého dodavatele tiskových služeb.

Kompletní portfolio merkantilních tiskovin, od vizitek, komplimentek, obalů na CD, dopisních a hlavičkových papírů, desek, newsletterů, až po brožury a katalogy a výroční zprávy.

Pro vaše konference vytiskneme pozvánky a oznámení, případně bannery.

03

Výrobní podniky

Pro management vaší společnosti připravíme kompletní sadu korporátních a obchodních tiskovin: od vizitek, dopisních a hlavičkových papírů, obalů na CD, desek, newsletterů, až po brožury a katalogy a výroční zprávy.

Pro vaši štíhlou výrobu dodáme bannery pro označení systému 5S, výrobních procesů a visual management.

Potřebujete průpisové formuláře? Ozvěte se nám, patří do našeho dlouhodobého portfolia.

04

Veřejná správa

Jste-li malý obecní úřad, ministerstvo nebo jiný orgán veřejné moci, dennodenně komunikujete se svými klienty.

Prostředkem této komunikace zcela jistě jsou i tištěné dopisní a hlavičkové papíry, které je potřeba spolu s vizitkami uložit do desek.

Vaše veřejné služby možná představujete v newsletterech, na letácích nebo v brožurách a katalozích.

Pořádáte seminář? Pozvánky, obaly na CD a bannery se určitě budou hodit.

Nebo je-li vaší povinností zpracovat výroční zprávu, obraťte se na nás, všechny uvedené materiály vám pomůžeme zrealizovat.

05

Nevládní organizace

Z projektu do projektu a jak to všechno zaplatit z grantů. Práce v nevládce je jako na houpačce. Proto se hodí některé starosti hodit za hlavu a najít si spolehlivého dodavatele tiskových služeb.

Zajistíme vám tisk všech vašich vizitek, letáků, newsletterů, brožur a katalogů, které vydáváte v rámci svých projektů. Máte-li seminář, dejte materiály do desek se svým logem, které vám vytiskneme spolu s pozvánkou a obalem na CD.

Svěřte nám svou výročku, ať stojí za to!

Potřebujete průpisové formuláře? Ozvěte se nám, patří do našeho dlouhodobého portfolia.

06

Restaurace a hotely

Je jedno kolik máte hvězdiček, vaši hosté si vás vždy najdou. Ti pak jistě ocení, pokud vaše menu bude nejen chuťově vytříbené, ale také pěkně vytištěné. K tomu může ladit papírové prostírání, které lze po každém hostu vyměnit – a ušetříte za věčné praní ubrusů.

Připravujete a rozvážíte jídlo? Pak by mělo být zabalené do krabičky, které vás odliší od konkurence!

A pokud chcete svým hostům ještě přibalit leták s informacemi o podniku a časem „happy hour“ nebo místními pamětihodnostmi, mapu, pohled a vizitku, u nás jste na dobré adrese.

07

Maloobchod

Mléko nebo máslo, šrouby nebo matice – ať už prodáváte potraviny, drogerii, nebo potřeby pro domácnost, vždy je nějaké zboží v akci, cenová bomba, nebo ve výprodeji.

Jak ale nasměrovat zákazníka na to správné místo? Visačka s „akcí“ to zařídí. Obraťte se na nás s poptávkou na výrobu letáků, materiálů POS, případně bannerů, vyhovíme vám.

08

Grafická studia a reklamní agentury

Jste grafické studio nebo reklamní agentura a hledáte pro své zákazníky spolehlivého a kvalitního dodavatele tiskových služeb? Váš současný dodavatel neplní to, co slíbil, je s ním těžká domluva, nenabízí kvalitu za přijatelné ceny? Pak jsme pro vás tou správnou volbou.

© 2020 - Studio art print, s.r.o.

Obchodní podmínky

Ochrana soukromí

Tomsova 664/6, Praha 10